Firma ANGLOBUD opiera swoją działalność na sprzedaży produktów chemii budowlanej brytyjskiej marki Cemenetone, od niedawna zajmuje się również produkcją wyrobów pod własną marką w oparciu o włase receptury. Spółka działa na rynku polskim od 1993 roku, w roku 2003 roku rozszerzyła swoją działalności o rynek ukraiński i rosyjski. Dystrybucja jest prowadzona poprzez sieć Dystrybutorów ściśle współpracujących z firmą, którzy dostarczają produkty bezpośrednio do składów budowlanych, hurtowni i na duże place budowy, oraz pełnią rolę przedstawicieli firmy wobec klientów hurtowych i detalicznych. Asortyment składa się głównie z plastyfikatorów i modyfikatorów do zapraw i betonów, oraz wszelkich innych dodatków i powłok na powierzchnie betonowe.

Wdrożony system kontroli wewnętrznej oparty na stałym monitorowaniu procesów produkcyjnych i gotowych produktów jest pod ciągłym nadzorem najbardziej znanej i prestiżowej jednostki certyfikującej dla branży budowlanej Instytutowi Techniki Budowlanej (ITB) w Warszawie.

Misją firmy Anglobud jest dostarczanie sprawdzonych produktów budowlanych spełniających oczekiwania klienta prowadzącego profesjonalne prace budowlane. Otrzymywana wraz z dostarczonymi na czas produktami firmy: gwarancja trwałości, wytrzymałości, jakości oraz powtarzalności serii powinna zapewnić wygodę i bezpieczeństwo prowadzonych prac budowlanych. Ambicją firmy nie jest dostarczanie każdego produktu, ogranicza ona swoją ofertę do najlepszych jakościowo produktów chemii budowlanej pochodzących z renomowanych zakładów i opracowanych według sprawdzonych, podlegających ciągłej kontroli, receptur. Pracownicy z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem użyją swojej wiedzy teoretycznej, pasji i doświadczenia, pomogą zapewnić satysfakcje ze współpracy obu stronom.

MAPKA

mapkaInteraktywna mapka pomoże Ci szybko odnaleźć dystrybutora naszych produktów w Twojej okolicy. Znajdziesz tam również adres, telefon i wszystkie dane by się z nim skontaktować. Znajdź najbliższego dystrybutora >>

ATESTY

atestyProdukty budowlane proponowane przez Anglobud posiadają Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji Instytutu Techniki Budowlanej.
Zobacz wszystkie atesty i certyfikaty >>